Nowym prezesem McCann London jest BBH MD Polly McMorrow

McCann London zatrudnił Polly McMorrow na nowego dyrektora generalnego BBH. McMorrow dołączy na wiosnę jako następca Sheryl Marjoram, która niedawno wróciła do rodzinnej Australii, aby zostać dyrektorem generalnym DDB Group Sydney.

Może nie jest to dobrze znane nazwisko, ale McMorrow jest wszechstronny, który odegrał ważną rolę wewnętrzną w BBH, szczególnie w utrzymaniu relacji VW / Audi, prowadzeniu nowych interesów i utrzymywaniu zadowolenia pracowników podczas pandemii. Po zakończeniu kariery za kulisami, nowa rola będzie dla niej szansą na bardziej zewnętrzne skupienie i wyróżnienie się w branży.

McMorrow dołączyła do BBH jako stażystka 14 lat temu, a w maju 2020 roku po powrocie z drugiego urlopu macierzyńskiego została awansowana na stanowisko dyrektora zarządzającego. Powiedziała: “McCann [to] organizacja, którą obserwuję i podziwiam od jakiegoś czasu. Mają nowoczesne, kreatywne i pluralistyczne podejście i cieszę się, że mogę dołączyć do tak wspaniałego zespołu, który dzieli moją pasję do kreatywności wraz z prawdziwą miłością do klientów i ich biznesu.”

Chris Macdonald, prezes i dyrektor generalny McCann oraz były dyrektor generalny w Londynie, powiedział: “bardzo ważne jest, abyśmy nadal przyciągali do McCann najlepsze talenty i cieszymy się, że Polly dołączyła do nas, aby poprowadzić jedno z naszych najważniejszych biur.”

W McCann złoży sprawozdanie Markowi Lundowi, prezesowi McCann Worldgroup w Europie i WIELKIEJ BRYTANII. Agencja zatrudnia około 300 pracowników, a jej klientami są Just Eat, Xbox, eBay, L ‘ Oreal i Reckitt.