McDonald ‘ s namawia Mariah Carey do promocji świątecznych prezentów

“Niektóre z moich ulubionych wspomnień z dziećmi to nasze rodzinne wycieczki do McDonald ‘s.oczywiście każdy z nas ma swoje zamówienie”-powiedziała Carey w oświadczeniu. “Mój jest Cheeseburger, i dostaję go z dodatkowymi ogórkami. Połączenie niektórych z naszych ulubionych potraw z McDonald ‘ s z moim ulubionym sezonem jest spełnieniem świątecznych życzeń.” 

“Mariah idzie w święta jak ketchup i frytki, więc nie mogliśmy wymyślić lepszego partnera, który pomoże nam świętować nadchodzący sezon” – powiedziała Jennifer Healan, wiceprezes ds. marketingu, treści marki i zaangażowania w McDonald ‘ s USA. “Tak jak McDonald’ s przynosi ludzi przy stole z ich ulubionymi zamówieniami, muzyka Mariah łączy nas wszystkich o tej porze roku. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy połączyć siły, aby zapewnić naszym fanom jeszcze więcej świątecznej radości.”

W grudniu ubiegłego roku w McDonald ‘s pojawiły się zamówienia postaci sezonowych, w tym Elfa Buddy’ ego, bałwana Frosty ‘ego, Rudolpha, Scrooge’ a i Johna McClane ‘ a z “Szklanej pułapki” w nieco podobnej kampanii. 2020 dawka codziennych ofert trwała grudzień. 14 do 24, oferując inny przedmiot od w miejscu za darmo z zakupem $ 1 za pośrednictwem aplikacji. Ostatecznie 24-go rozdano ciastka dla Mikołaja.