Poznaj Evę Nosidam – nową agencję produkcyjną Gary ‘ ego Vaynerchuka

Następnym krokiem jest objętość. Brewster-Dorian powiedział, że kluczem Evy Nosidam jest ” wzięcie modelu głośności Vaynera-szybko—szybko-i umieszczenie na nim obiektywu rozrywki.”

Powiedziała, że powodem, dla którego została zainspirowana do stworzenia sieci Réseau prawie siedem lat temu, było rozwiązanie problemu nieefektywności w komercyjnym procesie produkcyjnym. To jest sposób myślenia, który podsyca jej przywództwo w Evie Nosidam, wspomagany przez dekorowane Wyposażenie studia. Znajduje się w Long Island City w Nowym Jorku, firma ma pełny dostęp do czterech w pełni wyposażonych scen dźwiękowych, dwóch teatrów black box i przestrzeni eventowych, w których można organizować występy muzyczne i premiery wideo.

Wielu może być zaskoczonych brakiem prefiksu “Vayner” w nazwie firmy, ale nie jest całkowicie nieobecny w jej brandingu. Logo Evy Nosidam, w którym znajdują się animowane warianty, które obracają się wokół ekranu, a następnie układają się w kształt kobiety, która przytula dziecko, jest hołdem dla matki założycielki, Tamary Vaynerchuk.

“Mama Gary’ ego była inspiracją i brzmi jak żeńskie imię Eva ” -powiedział Brewster-Dorian.

Teraz, gdy Eva Nosidam oficjalnie zadebiutowała, Brewster-Dorian ma nadzieję, że marki zaufają jej wizji przyszłości i że jej praca wywoła w branży poczucie ciekawości.

“Naszym celem nie jest konkurowanie z komercyjnymi firmami produkcyjnymi” -powiedział Brewster-Dorian. “Naszym celem jest gra w przestrzeni, w której większość z nich nie gra.”

Za rankingami: Ad Age najwięksi reklamodawcy na świecie 2021