Spotkania Microsoft Teams zbliżają się do miejsca pracy mety

Microsoft i spółka macierzysta Facebook Meta połączyły siły, aby zintegrować zespoły i miejsce pracy. Firmy korzystające z obu platform mogą wypróbować integrację bez dodatkowych kosztów. Za pomocą przypiętej karty w aplikacji zespoły pracownicy mogą uzyskać dostęp do treści w miejscu pracy, w tym skróconej wersji kanału wiadomości w miejscu pracy, bez konieczności przełączania się między aplikacjami. Mogą również reagować i komentować posty w miejscu pracy w zespołach.

Od przyszłego roku firmy będą mogły przesyłać spotkania zespołów do grup roboczych. W związku z tym będziesz mógł oglądać spotkania i wydarzenia w aplikacji lub sprawdzić nagranie później w miejscu pracy.

Meta i Microsoft wcześniej połączyły swoje produkty dla przedsiębiorstw i produktywności na innych frontach. Narzędzia Office 365, takie jak Word, Excel i PowerPoint, są już dostępne w Workplace, podobnie jak SharePoint i OneDrive. Miejsce pracy jest również zintegrowane z usługą Azure Active Directory.

Dodatkowo, w grudniu Meta Teams będzie dostępna w produktach Meta Portal. Ludzie będą mogli korzystać z urządzeń do połączeń wideo zespołów.

Biorąc pod uwagę, że Meta koncentruje się na metaverse i jego wizji wpływu rzeczywistości wirtualnej na przyszłość pracy, nie byłoby zaskakujące zobaczyć integrację Microsoft Teams na zestawach słuchawkowych Meta Quest. W końcu meta wprowadziła ostatnio Slack i Dropbox do questu 2.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.