Aktualizacja Big wilderness Minecrafta pojawi się 7 czerwca

Zajęło to kilka miesięcy, ale Minecraft ‘ s Dzika aktualizacja już niedługo. Mojang i Microsoft wypuszczają Wild na wszystkie platformy 7 czerwca i pozostaje tak ekspansywny, jak obiecano. Odświeżenie dodaje dwa biomy, namorzynowe bagno oraz “głęboką ciemność”, która ukrywa złośliwe Moby (takie jak Krzykacz i naczelnik), a także specjalne surowce. Możesz również popłynąć łodzią z skrzynią, więc nie musisz zostawiać zapasów, jeśli przekraczasz jezioro.

Ulepszenie dodaje również blok błota (oczywiście zrobiony z brudu i wody), tłum kolekcjonerów przedmiotów (allay) i żabę wyrastającą z kijanek. Wytwarza nawet “żabki”, jeśli atakuje magmę.

Debiut nastąpił jakiś czas po tym, jak Mojang musiał przemyśleć swoją strategię ekspansji. Biome deep dark pierwotnie miało pojawić się w 2021 roku, ale zostało złożone w dzicz, gdy deweloper zmagał się z wielkością dwuczęściowej aktualizacji jaskiń i klifów. Choć nie dziwi fakt, że Minecraft zespół chce, aby jego gra była aktualna ponad dekadę po premierze, harmonogram sugeruje, że mógł być trochę zbyt chętny do zadowolenia.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.