M & m ‘ s odtwarza okładki albumów w pierwszej kampanii od czasu redesign frenzy

Laurie Godfrey, senior associate brand manager w M&m ‘ s, powiedziała, że gorączkowa reakcja na zmiany odzwierciedla pasję do marki, dodając, że firma była przekonana, że jej fani zaakceptują zmiany i większy ruch, którego są częścią.

“Wiemy, że ludzie kochają postacie i spodziewają się, że zmiany będą rezonować z fanami” – powiedziała w e-mailu do Ad Age. “Jednak aktualizacja postaci to tylko niewielka część naszego szerszego celu marki, jakim jest stworzenie świata, w którym każdy czuje, że należy do niego.”

Czytaj więcej na ten temat: Dlaczego M & Ms zamówiła makijaż maskotki 

Rozszalała debata nad “obudzonym M&Ms” stała się czymś w rodzaju ironicznego odgałęzienia jego celu, ale udało się dziko wzbudzić uwagę. I chociaż rozsądne nowe trampki Green M&M mogą ograniczyć seksapil marki, otwierają również potencjał, aby wykorzystać powszechne zainteresowania kulturalne, takie jak muzyka, uważają urzędnicy. Nowe podejście marketingowe zostało opracowane przez Mars Wrigley we współpracy z BBDO New York, jej wieloletnią agencją kreatywną record. JKR, Weber Shandwick i inne agencje również przyczyniły.