MSQ progress “więcej niż covid bounce” mówi CEO Reid

Międzynarodowa Grupa Marketingowa MSQ z siedzibą w Londynie odnotowała wzrost o 35% rok do roku w półroczu zakończonym w sierpniu (30% jak dla podobnych), a zysk EBITDA (preferowany środek dla spółek akcyjnych) wyniósł 5,8 mln£. przychody wyniosły 42,6 mln£.

MSQ miał pracowitą pandemię, zdobywając renomowaną agencję MBA (obecnie część MBAstack) i grupę Be Heard, założoną przez Petera Scotta.

MSQ posiada obecnie 10 specjalistycznych agencji w 13 biurach na całym świecie, w tym Gate, Walk-In Media, mbastack, twentysix i Smarts.

MSQ przejął nową siedzibę w Londynie w Covent Garden (jest również właścicielem Wonderhood Studios w Soho) i zwerbował Aarona Langa i Justina Coxa z Deloitte, aby dołączyli do nowo utworzonego zespołu w Ameryce Północnej. MSQ twierdzi również, że jest to pierwsza globalna grupa marketingowa, która ma negatywny wpływ na węgiel.

CEO Peter Reid (powyżej) mówi: “te wyniki to znacznie więcej niż “bounce Covid”. Przez cały 2020 rok działaliśmy prężnie, co dało nam platformę do znacznego wzrostu w pierwszej połowie tego roku. To niezwykle przyjemny występ, który pozwoli nam utrzymać dynamikę w drugiej połowie roku i Później.”

Grupy Mini-marcoms (chociaż MSQ rozwinęło się raczej poza tym) cieszyły się mieszanymi losami na przestrzeni lat, chociaż wydaje się, że dyrektor generalny Reid uniknął większości pułapek, zbierając po drodze pewne okazje. Stabilna i rosnąca obecność w Ameryce Północnej jest często największym wyzwaniem dla intruzów.