NDIS Merchandise Branding Guide

NDIS (National Disability Insurance Scheme) wprowadzony w 2013 roku ma tysiące zarejestrowanych dostawców w całej Australii.

NDIA (National Disability Insurance Agency) zajmuje się prowadzeniem NDIS i zapewnia wszystkim Australijczykom stałą lub znaczną niepełnosprawność, w wieku poniżej 65 lat, rozsądne i niezbędne wsparcie, którego potrzebują do prowadzenia zwykłego życia.

Podobnie jak wiele Australijskich organizacji, towary promocyjne są skutecznym elementem marketingowej układanki. Jest to popularny sposób dla dostawców NDIS na zwiększenie świadomości marki i ich obecności marketingowej.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie logo Możesz, a jakich nie możesz używać na swoich produktach promocyjnych i najlepszych praktykach w zakresie co-brandingu.

Prawidłowe stosowanie Logo NDIS

Poniżej przedstawiamy aktualne wytyczne na Styczeń 2022 r. Aktualne informacje na temat znaku towarowego i wykorzystania logo można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej NDIS. Linki do pobrania wszystkich plików logo poniżej są również dostępne.

Dostępne dla każdego

Te logo kibica mogą być używane przez wszystkich na towarach lub w mediach społecznościowych. Ważne jest, aby pamiętać, że logo NDIS samo w sobie nie jest dostępne bez wyraźnej zgody NDIA.

Dostępne dla zarejestrowanych dostawców

Dostawcy mogą używać powyższych logo, a także oficjalnego sloganu “Registered NDIS provider”. (pokazane poniżej)

Dostawcy nie mogą używać logo NDIS lub symbolu akronimu w materiałach reklamowych, chyba że uzyskają na to wyraźną zgodę NDIA.

Używanie oficjalnego logo

Oficjalne logo może być używane tylko na towarach za zgodą NDIA. Może to być dostępne dla Partnerów NDIS lub konektorów w zależności od umowy.

Produkty promocyjne NDIS

Oczywiście, gdy korzystasz z materiałów promocyjnych, aby promować się jako dostawca usług, nie tylko chcesz pokazać swoje połączenie z NDIS za pomocą ich logo (jeśli masz na to zgodę), ale także mieć swoje logo na wystawie.

Chociaż co-branding ma na celu pokazanie wsparcia i połączenia, nie powinno być nieporozumień między różnymi logo lub markami.

Czego unikać, gdy co-branding NDIS Merchandise

  • Logo zbyt blisko siebie / nakładanie się powoduje zamieszanie
  • Zmiana koloru lub stylu oficjalnego logo NDIS
  • Używanie logo bez odpowiednich uprawnień

Najlepsze praktyki przy współbrandingu towarów NDIS

  • Logo mają wystarczającą separację między nimi lub na oddzielnych obszarach drukowania
  • Prawidłowe uprawnienia do użytkowania
  • Logo poprawny kolor

Podsumowując

Produkty promocyjne pomogły wielu organizacjom takim jak twoja w tworzeniu skutecznych towarów pod wspólną marką z logo NDIS.

Należy pamiętać, że powyższe informacje powinny być używane tylko wytyczne. W razie wątpliwości skontaktuj się z NDIA, odpowiedzialność za sprawdzenie legalności jakie uprawnienia masz do drukowania.

Przejrzyj gamę produktów NDIS, które mogą być oznakowane Twoim logo lub skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć.