Neon, najnowszy agent Valoranta, wprowadza do gry bieganie i ślizganie

Valorant jest grą metodycznego ruchu. Twoja broń jest najdokładniejsza, gdy stoisz w miejscu, a precyzja jest niezbędna, jeśli chcesz żyć. To właśnie sprawia, że neon, najnowsza grywalna postać w grze, jest tak interesująca. Jest bardzo agresywną zawodniczką, której celem jest zwiększenie tempa meczów.

Po zwiastunie opublikowanym na początku tygodnia, Riot zawiera szczegółowe informacje o wszystkich umiejętnościach Neona. Jej wrodzona umiejętność “High Gear” pozwala neonowi biegać i ślizgać się do walki, coś nie Valorant Agent przed nią był w stanie to zrobić. “Prędkość, wszystko w neonie wróciło do tego uczucia biegania do przodu i szybkiego ruchu” – powiedział producent postaci John Goscicki.

Dwie inne podstawowe umiejętności Neon,” Relay Bolt “i” Fast Lane”, pozwalają jej rzucić elektryczną molly i stworzyć dwie równoległe ściany zaciemniające wzrok. W międzyczasie jej ostateczny, “Overdrive”, pozwala neonowi wystrzelić śmiercionośne promienie świetlne, a każde zabójstwo resetuje czas trwania umiejętności. Jej zestaw najbardziej przypomina ten Z Phoenix, który może stworzyć ścianę płomienia, aby pokryć swoje ataki wejściowe. Jednak fakt, że Neon może biegać i ślizgać się, powinien sprawić, że bronie takie jak Stinger, Judge i Frenzy będą szczególnie zabójcze w jej rękach, ponieważ mają tendencję do dominacji w zwarciu.

Neon dołączy Valorant ‘ s 11 stycznia tego samego dnia Riot planuje wydać Odcinek czwarty, Akt pierwszy. Możesz zdobyć powiązany pas bojowy za 1000 punktów waleczności lub równowartość 10$.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.