Nowa sztuka handlowa wygrywa bezalkoholowy Lucky Saint – “oficjalne piwo suchego stycznia”

Nowe komercyjne Sztuki wygrało piwo bezalkoholowe Premium Lucky Saint i uruchamia je, ponieważ alkohol zmienia Brytyjskie “oficjalne piwo suchego stycznia”, z dużą kampanią Out of Home skierowaną do osób dojeżdżających do pracy na Clear Channel i Ocean outdoor sites w Wielkiej Brytanii. Nie zabraknie również okładek magazynu The Times i Sunday Times z ofertą promocyjną za 10 zł.

Założyciel Lucky Saint Luke Boase mówi: “w Lucky Saint wierzymy, że największą nagrodą za picie jest więź społeczna, a nie alkohol. tak więc, podczas gdy Styczeń jest tradycyjnie miesiącem umiaru, to teraz oznacza, że możemy pozostać towarzyscy i pić Styczeń na sucho.

“Partnerstwo z Alcohol Change UK, aby stać się pierwszym w historii oficjalnym piwem wytrawnego stycznia, potwierdza naszą misję inspirowania świata do lepszego picia.”

Alcohol change UK CEO dr Richard Piper mówi: “wspaniale jest ogłosić Lucky Saint jako oficjalne piwo wytrawne w styczniu 2022 roku . Lucky Saint był dla nas oczywistym wyborem do współpracy, świetnie smakującego piwa, które jest liderem jeśli chodzi o jakość w tej kategorii. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z marką, która dąży do zmiany sposobu myślenia ludzi o piwie bezalkoholowym.”

Właściciele mediów Ooh Clear Channel i Ocean Outdoor odegrali znaczącą rolę podczas pandemii, pomagając markom pretendentów, takim jak Lucky Saint, zaistnieć na mapie w nośniku o dużym wpływie.