Nowy dyrektor generalny Twittera rozpoczął już “poważną reorganizację”

Po niedawnym odejściu założyciela Jacka Dorseya w poniedziałek, nowy prezes Twittera Parag Agrawal nie marnuje czasu na wstrząsanie firmą. Raport z The Washington Post Agrawal ogłosił dziś “poważną reorganizację firmy”, w tym wyjścia Michaela Montano i Dantleya Davisa, którzy kierowali odpowiednio inżynierią i projektowaniem.

Twitter potwierdził reorganizację Engadget. Rzecznik powiedział: “Parag koncentruje się na doskonałości operacyjnej i ustawianiu Twittera, aby osiągnąć swoje cele; zmiany te zostały wprowadzone z myślą o tym.”Zmiany obejmują przejście do” modelu Generalnego Menedżera ” dla zespołów w organizacjach produktowych i technologicznych, co oznacza, że jedna osoba poprowadzi pracę w tych działach. “Pozwoli nam to działać bardziej funkcjonalnie i umożliwi szybsze, bardziej świadome podejmowanie decyzji” -dodał rzecznik.

Davis napisał dziś na Twitterze zdjęcie z zespołu poza siedzibą, mówiąc: “to był dla mnie punkt kulminacyjny ostatnich dwóch lat na Twitterze. Dziękujemy wszystkim, którzy stworzyli tę wyjątkową ofertę. Znaczyło więcej niż słowa mogą opisać.”Sara Beykpouf, który pracował w zespole produktu firmy, również napisał, że dziś będzie ich ostatni dzień na Twitterze, chociaż nie jest jasne, czy jest to związane z reorganizacją.

Na Post poinformował, że zgodnie z otrzymanym przez firmę e-mailem, Montano i Davis wyjadą do końca roku (i..e, w tym miesiącu). Wskazano również ,że ” przetasowania wydają się przede wszystkim wpływać na piony konsumentów, przychodów i podstawowych technologii firmy, które będą obsługiwane odpowiednio przez Kayvon Beykpour, Bruce Falck i Nick Caldwell.”

Z perspektywy czasu pojawiły się wskazówki, że w firmie zachodzą duże zmiany. W serii tweetów wysłanych przez konto Relacji Inwestorskich Twittera podczas wczorajszej konferencji Bank of America Securities 2021 Leveraged Finance. W szczególności zespół powiedział: “możemy poruszać się szybciej i wykonywać lepiej. Skupimy się na tych samych celach, tych samych metrykach i tej samej pracy. Wierzymy jednak, że Parag może nam pomóc w szybszym podejmowaniu decyzji i jasno określić, na czym polega proces decyzyjny.”

Update (12-3-21, 15: 24): ten post został edytowany w celu dołączenia oświadczenia i szczegółów z Twittera, które pojawiły się po opublikowaniu artykułu.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.