Neymar Jr. zawarł umowę z Facebookiem

Nieważne, jak przyciągnąć legendy Twitcha do rywalizujących serwisów-na Facebooku właśnie pojawiła się jedna z największych osobowości sportowych na świecie. Gwiazda piłki nożnej Neymar Jr. podpisał umowę na transmisję na żywo wyłącznie na Facebooku, a jego pierwsza oficjalna transmisja rozpocznie się 17 grudnia o godzinie 14: 00 na jego stronie. Będzie on streamował gry “wiele razy” w miesiącu i sparował z innym twórcą raz w miesiącu.

Nie oczekuj, że Paris Saint-Germain zagra FIFA pomimo jego prawdziwych umiejętności. Odmiana zauważono, że Neymar wcześniej streamował m.in. Call of Duty oraz Counter-Strike na Twitchu i nie wykluczamy niektórych Fortnite kiedy pojawił się w grze na początku tego roku.

Ta umowa niekoniecznie przesunie równowagę transmisji na żywo z Twitcha i YouTube, i nie spodziewalibyśmy się wielu takich ofert. Jest tylko wielu najlepszych sportowców, którzy są na tyle zainteresowani grami wideo, aby transmitować je na żywo. Gdy Facebook ma ponad 88 milionów obserwujących, może to z łatwością doprowadzić do dużej publiczności i podnieść profil gier na Facebooku.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.