Nintendo Pakiety “Mario Kart 8” z przełącznikiem na czarny piątek

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Wszyscy wiemy, że Nintendo nie dyskontuje swoich gier często, więc Black Friday jest jednym z niewielu razy, gdy możesz zdobyć wiele na swoich konsolach i grach first party. W tym roku patrzymy na ładny pakiet dla samego Nintendo Switch prawie identyczny z tym, który zaoferował w zeszłym roku, który pakuje Przełącznik z cyfrową kopią Mario Kart 8 Deluxe i trzy miesiące Nintendo Switch Online. 

Nintendo

Te dwa gratisy zwykle kosztują Cię $ 68 same w sobie, ale są one zawarte w tym pakiecie za standardową cenę konsoli przełącznika w wysokości $300. Zwróć uwagę, że jest to zwykły przełącznik, a nie edycja OLED, która nadal kosztuje 50 $więcej (jeśli możesz ją znaleźć) i nie jest dostarczana z darmową grą.

Kup pakiet Nintendo Switch w Amazon – $300 Kup pakiet Nintendo Switch w Best Buy – $300

W sprzedaży znajduje się również mnóstwo tytułów z pierwszej ręki od Nintendo, w tym najnowszy klasyk Breath of the Wild obok innych świetnych tytułów jak Nowy Super Mario Bros. U Deluxe, Splatoon 2, Super Mario Maker 2, Papier Mario: Król Origami oraz Xenoblade Chronicles: Definitive Edition. Wliczony w cenę? Engadget staff faves like Łańcuch Astralny oraz Fire Emblem: Trzy Domy, które w 2019 roku znalazły się na naszej liście best-of.

Jednak dwa ciężkie uderzenia, na które należy zwrócić uwagę, to Ring Fit Adventure oraz Mario Kart Live: Home Circuit. Engadget starszy redaktor Devindra Hardawar i redaktor naczelny Dana Wollman mieli całkiem miłe rzeczy do powiedzenia na temat tego pierwszego, który był stale niedostępny w 2020 roku, gdy gracze utknęli w domu, aby utrzymać formę.

Kup Ring Fit Adventure w Amazon – $55 kup Ring Fit Adventure w GameStop – $55 kup Ring Fit Adventure w Best Buy – $55

Nintendo

Mario Kart Live: Home Circuit, zasadniczo pojazd zdalnie sterowany, który pozwala zamienić swój dom w prawdziwy kurs Mario Kart, dostaje największą zniżkę ze wszystkich: zwykle jest to gra $100, ale w tym tygodniu jest to schludne $ 60 u wybranych sprzedawców.

Kup Mario Kart Live Home Circuit w Amazon- $ 60 kup Mario Kart Live Home Circuit w GameStop – $ 60 kup Mario Kart Live Home Circuit w Best Buy – $60

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.