Nintendo dodaje oryginalną wersję “Paper Mario” do dodatku Switch Online Expansion Pack

Nintendo uruchomiło płatny pakiet rozszerzeń Switch Online z bardzo ograniczoną liczbą gier N64 w październiku. I zgodnie z Kotaku, były nękane różnymi problemami technicznymi, takimi jak wonky layout, słaba jakość grafiki i błędy, które powodują awarie. Wkrótce jednak Gigant gier doda Nintendo 64 classic do listy tytułów, do których można uzyskać dostęp za pomocą usługi subskrypcji: oryginał Paper Mario gra, która została wydana ponad 20 lat temu. 

Abonament base Switch Online, który daje dostęp do tytułów NES i SNES, kosztuje 20 USD rocznie. Jeśli chcesz grać w gry N64, które oferuje dodatek, będziesz miał pony up $ 50 rocznie lub $ 80 za plan rodzinny. Oprócz uzyskania dostępu do gier N64, droższy poziom obejmuje również gry retro SEGA Genesis i 25 dolarów Animal Crossing: Happy Home Paradise DLC. Jest jeszcze ogromny skok z 20 do 50 dolarów, a dodanie Paper Mario może przekonać fanów serii do subskrypcji. 

Oto podsumowanie tego, o co chodzi w grze turowej:

“Po tym, jak Bowser kradnie Star Rod i porywa księżniczkę Peach, Mario planuje uratować Seven Star Spirits i uwolnić królestwo Mushroom spod panowania Koopy. Mario podróżuje z tropikalnej dżungli Wyspy Lavalava na mroźne wzgórza Shiver Mountain, więc będzie potrzebował wszelkiej możliwej pomocy. Opanuj umiejętności siedmiu Gwiezdnych Duchów i innych sojuszników, którzy dołączą do przygody, aby pomóc naszemu bohaterowi na polu bitwy.”

Paper Mario dla N64 będzie dostępny dla subskrybentów dodatku od 10 grudnia.  

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.