Przełącznik Nintendo jest $20 off dla członków Amazon Prime w Woot

Nie zawsze jest łatwo znaleźć oferty na Nintendo Switch, więc ta najnowsza okazja może być warta obejrzenia. Woot sprzedaje niebiesko-czerwony model LCD za $280 członkom Amazon Prime, lub $20 poniżej oficjalnej ceny. Polityka Zwrotów firmy nie jest taka sama jak Amazon, ale będziesz miał czas do 28 lutego, aby skorzystać z rabatu.

Kup Nintendo Switch w Woot – $280

W pewnym sensie sprzęt jest tu niemal przypadkowy. Kupujesz przełącznik do gier, które teraz zawierają wiele klasyków, począwszy od tytułów z czasów premiery, takich jak Legend of Zelda: Breath of the Wild do ostatnich Metroid Dread. Popularne gry innych firm, takie jak Fortnite są również dostępne. Mimo to system Nintendo jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz korzystać z telewizora i gier na urządzenia przenośne z jednego urządzenia — lub po prostu chcesz konsolę ze szczególnie przyjaznym dla dzieci wyborem gier.

Nie ma wielu połowów, ale warto je zauważyć. Nie znajdziesz hitowych gier wieloplatformowych, takich jak seria Call of Duty, A moc obliczeniowa switcha z 2017 roku nie zachwyci cię niczym Playstation 5 lub Xbox z serii X. Dodajmy, że jest to również kwestia tego, czy jest to odpowiedni przełącznik dla Ciebie — przełącznik OLED oferuje znacznie lepszą jakość wyświetlania, żywotność baterii i gry stołowe za 350 USD, podczas gdy 200 USD Switch Lite jest okazją, jeśli jesteś po prostu zainteresowany przenośnym użytkowaniem. W cenie 280 USD Standardowy Przełącznik LCD stanowi dobrą równowagę między funkcjami a ceną.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.