“Ring Fit Adventure” Nintendo spada do $55, plus reszta najlepszych ofert technicznych tygodnia

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

W tym tygodniu pojawiły się oferty na urządzenia Apple, sprzęt do gier i nie tylko. Mac Mini M1 pozostaje w sprzedaży za $600, podczas gdy AirPods trzeciej generacji wracają do rekordowo niskiego poziomu $ 140. Nintendo ‘ s Ring Fit Adventure jest z powrotem w magazynie i $ 25 off, podczas gdy nadal można uzyskać jednoroczne przełączanie członkostwa online rodzina plus karta microSD dla 50 procent off. Oto najlepsze oferty technologiczne z tego tygodnia, które nadal możesz uzyskać dzisiaj.

Nintendo Ring Fit Adventure

Devindra Hardawar / Engadget

Na Ring Fit Adventure jest z powrotem w sprzedaży za $55, lub $25 od normalnej ceny. Jest to dobra opcja dla właścicieli przełączników, którzy chcą ćwiczyć więcej w Nowym Roku, ale nie chcą wychodzić na zewnątrz, aby to zrobić. Pasek Joy-Cons do dołączonego pierścienia i paska na nogi, dzięki czemu gra może rejestrować twoje ruchy, ponieważ robisz takie rzeczy, jak przysiady i chrupnięcia, aby przejść przez świat fantasy, pokonać wrogów i nie tylko.

Kup Ring Fit Adventure w Amazon – $55

AirPods (3. gen)

Billy Steele / Engadget

Najnowsze AirPods Apple są na sprzedaż za $140 teraz, lub 22 procent od ich normalnej cenie. Są to najnowsze słuchawki firmy, a my daliśmy im wynik 88 za ulepszoną konstrukcję, lepszą jakość dźwięku i długą żywotność baterii.

Kup AirPods (3rd gen) w Amazon – $140

2020 MacBook Pro M1

Devindra Hardawar / Engadget

2020 MacBook Pro M1 pozostaje $ 150 off, przynosząc model z 8GB PAMIĘCI RAM i 256GB pamięci do $1,150. Nie jest to najnowszy MacBook Pro z procesorami wyższej klasy, z którymi niedawno wyszedł Apple, ale nadal jest realną opcją. Daliśmy mu wynik 84 za szybką wydajność, piękny wyświetlacz i długą, 16,5-godzinną żywotność baterii.

Kup 2020 MacBook Pro M1 w Amazon – $1,150

Mac Mini M1

Engadget

Podstawowy Mac Mini M1 jest $100 off dzięki sprzedaży i dodatkowy kupon, sprowadzając go do $600. Model ten działa na chipsecie M1 wraz z 8GB PAMIĘCI RAM i 256GB pamięci masowej. Jest to najtańsza maszyna M1 firmy Apple, dzięki czemu jest to dobra opcja, jeśli potrzebujesz ulepszonego pulpitu.

Kup Mac Mini w Amazon – $600

Nintendo Switch online bundle

SanDisk

Amazon nadal ma pakiet, który obejmuje jednoroczne członkostwo w rodzinie przełącznika Online i kartę microSD SanDisk 128GB za $35. Zasadniczo otrzymujesz kartę microSD za darmo, a subskrypcja planu rodzinnego daje do ośmiu osobom dostęp do gry online, przechowywania danych w chmurze i biblioteki gier NES i SNES, w które możesz grać, kiedy tylko chcesz.

Kup Switch online bundle w Amazon – $35

Samsung Galaxy Buds 2

Billy Steele / Engadget

Galaxy Buds 2 są w dół do $100 Teraz, lub $50 od ich normalnej cenie. Daliśmy im wynik 84 za poprawę jakości dźwięku, regulowany tryb dźwięku otoczenia, wygodną konstrukcję i obsługę ładowania bezprzewodowego.

Kup Galaxy Buds 2 w Woot – $100

Samsung Galaxy S21 FE

Engadget

Najnowszy smartfon Samsunga, Galaxy S21 FE, jest oficjalnie dostępny i zaczyna wysyłać i Amazon rzuca w $ 100 gift card, jeśli zamówisz słuchawkę za pośrednictwem sklepu internetowego. Krótko przetestowaliśmy FE na targach CES 2022 i nazwaliśmy go “zeszłorocznym flagowcem bez fanaberii” i zawiera 5-nanometrowy procesor, wyświetlacz 120HZ, 32-megapikselowy aparat z przodu, większa bateria i więcej.

Kup Galaxy S21 Fe bundle w Amazon – $700

Google Nest Audio

Inteligentny Głośnik Nest Audio obniża się do $75, czyli 25 od zwykłej ceny. Chociaż nie jest tak dobry jak cena Black Friday, nadal jest to dobra zniżka na jeden z naszych ulubionych inteligentnych głośników. Zdobył od nas wynik 87 za doskonałą jakość dźwięku, tryb stereo i minimalistyczny design. Możesz również odebrać Gniazdo Mini za jedyne $25.

Kup Nest Audio w Best Buy – $75

Google News Hub (2. gen)

Druga generacja Nest Hub została obniżona do $60, lub $ 40 od normalnej ceny. To także tylko $10 więcej niż to było w okresie świątecznych zakupów. Przyznaliśmy mu wynik 89 za ładny 7-calowy wyświetlacz, lepszą wydajność i jakość dźwięku oraz nową funkcję śledzenia snu.

Kup Nest Hub (2nd gen) w Best Buy – $60

Withings Body+ smart scale

Withings

Withings ‘ Body + smart scale jest 41 procent off na dziś tylko w ramach codziennej oferty na Amazon, który zawiera wiele innych podobnych skal. Gadżet Withings łączy się z Wi-Fi i śledzi takie rzeczy, jak zmiana wagi, procent tkanki tłuszczowej i wody, masa mięśniowa i kostna i inne.

Kup Body + smart scale w Amazon – $59

Libro.fm

Libro.fm

Czytelnicy Engadget mogą otrzymać w sumie dwa bezpłatne audiobooki podczas rejestracji na Libro.fm, usługa subskrypcji audiobooków obsługująca lokalne Księgarnie. Podobnie jak słyszalne, a Libro.fm członkostwo kosztuje $15 miesięcznie i daje Ci jeden kredyt na audiobooki miesięcznie, plus 30% zniżki na audiobooki, które kupujesz z karty.

Subskrybuj Libro.fm – $15 / miesiąc

Nowe oferty techniczne

Echo Show 5

Druga generacja Echo Show 5 jest w sprzedaży za $45, lub 47 procent od jego normalnej cenie. Niewiele się zmieniło z pierwszej na drugą generację, ale to jest ok. Najnowszy model otrzymał ocenę 85 za dobrą jakość dźwięku, funkcję tap-to-snooze i osobliwy design.

Kup Echo Show 5 (2nd gen) w Amazon – $45

Wyze Cam v3

Wyze Cam v3 z zestawem reflektorów jest 32 procent off, przewracając go do $36. Jest to jedna z najprostszych inteligentnych kamer bezpieczeństwa w domu w użyciu i jedna z najbardziej przystępnych cenowo, a Zestaw Reflektorów sprawi, że będzie bardziej przydatny jako kamera zewnętrzna w nocy.

Kup Wyze Cam v3 w Amazon – $36

HBO Max

HBO Max ma sprzedaż do 25 stycznia, która zwalnia 20 procent z miesięcznych planów. Oznacza to, że możesz uzyskać usługę z reklamami za $8 miesięcznie lub warstwę bez reklam za $12 miesięcznie, przy obu obniżonych stawkach trwających jeden rok. Obecni abonenci HBO Max nie mogą skorzystać z oferty, ale jeśli niedawno anulowałeś i chciałeś wrócić, powinieneś być w stanie uzyskać zniżkę.

Subskrybuj HBO Max już od $8 / miesiąc

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.