“No turning back” dla Formuły E na starcie mistrzostw świata 2022

Wyścigi samochodowe spotyka gier w tym filmie wysokiego napięcia Formuły E przez Uncommon. W tym roku w pełni elektryczny sport motorowy rozszerza się o Dżakartę, Vancouver i Seul do kalendarza 16 wyścigów, który obejmuje również Meksyk, Berlin, Nowy Jork, Londyn, Monako i Diriyah (Arabia Saudyjska). Channel 4 zarejestrował się jako wyłączny nadawca free-to-air w Wielkiej Brytanii.

Henry Chilcott, CMO Formuły E, powiedział: “tegoroczna kampania jest zakorzeniona w mentalności kierowców-bez względu na szanse, znajdziesz sposób na rywalizację i nigdy się nie poddasz. Film rozpoczyna naszą narrację “No turning back” na sezon 8 i podkreśla niezachwiane przekonanie Formuły E o jej mocy przyspieszenia elektryfikacji i przedefiniowania przyszłości sportów motorowych.”

James Drummond, partner zarządzający Uncommon, powiedział: “to, co reprezentuje Formuła E, sprawia, że jesteśmy podekscytowani. Ten film rzuca światło nie tylko na wytrwałość i determinację wyjątkowych kierowców, ale także na nieprzewidywalność samych wyścigów i ważne kwestie klimatyczne, z których nie możemy się wycofać.”

Kampania będzie prowadzona w Wielkiej Brytanii, Niemczech, USA i na innych rynkach światowych przez cały sezon 8 w 2022 roku.

Uncommon właśnie zarejestrował się by nakręcić pełnometrażowy film pt. Tyle Wiem, że to prawda z Nickiem Cave ‘ em, a ta nowa, trzyminutowa Reklama ładnie pokazuje niektóre umiejętności filmowe agencji.

Maa creative skala: 7