Nie tak trad Xmas: Boxt, Ikea i Camden Town Brewery

Czy warto reklamować coś innego niż, no cóż, Święta Bożego Narodzenia, kiedy ekrany są pełne prezentów, jingle dzwonków i kręci się na kolędę?

To, czego nie potrzebujesz w Boże Narodzenie nawet bardziej niż parę skarpet reniferów, to zepsuty kocioł, więc Brytyjskie usługi grzewcze i niezależna agencja Uber mogą mieć odpowiedni czas z tym wysiłkiem.

Współzałożyciel Boxt, Andy Kerr, mówi: stworzyliśmy BOXT w 2017 roku, aby być przełomowym w branży grzewczej, zapewniając klientom przejrzyste, stałe uczciwe ceny i ułatwiając im życie, tworząc podróż kotła online, która była tak prosta i bezproblemowa, jak to tylko możliwe.

“Naszą ambicją w ramach tej kampanii reklamowej jest pomoc w ustanowieniu marki BOXT jako wiodącej marki w branży instalacji i napraw kotłów w Wielkiej Brytanii.”

To prawda, byłem tam.

Maa creative skala: 7.

Ikea w Kanadzie emituje świąteczną reklamę firmy Rethink, która jest nie tylko mocno zaludniona przez ludzi z różnych grup etnicznych, ale w całości z Azji Południowej, z inspirowanym Bollywood spinem na uroczystości.

Co, poza czymkolwiek innym, sprawia, że się wyróżnia.

Typowo inteligentny z Ikea.

Maa creative skala: 7.

Nigdy nie wiadomo dokładnie, co dostaniesz od Camden Town Brewery lub, rzeczywiście, Wieden + Kennedy te dni.

Tym razem jest to “Giftnosis”, zły spisek, który ma na celu pranie mózgu w celu podarowania Camden Hells lager.

Pomysłowe, może trochę nadwyrężone. Chyba zostanę przy skarpetkach reniferów.

Maa creative skala: 6.

BTW na progu pojawiło się pudełko z małą butelką Coca-Coli. Z okazji Świątecznej reklamy Dentsu MB. Liczy się myśl.