“Not Tonight 2” startuje na Steamie 11 lutego

Nie będziesz musiał długo czekać, aby zobaczyć, jak twórcy Nie Dziś zająć się amerykańską polityką. PanicBarn i No More Heroes ujawnili tytuł” politycznej czarnej komedii” Not Tonight 2 będzie dostępna na Steam 11 lutego, a wersja na konsolę pojawi się później w 2022 roku. 28 stycznia rozpocznie się ostateczna beta gry na PC. Jak na początku gry, gra kontynuuje, że Dokumenty, Proszę– styl skupienia się na sprawdzaniu tożsamości jako bramkarz podczas rzucania minigier – i, oczywiście, rozwiązywanie problemów politycznych USA head-on.

Gra koncentruje się wokół Kevina, Malika i Mari, gdy podróżują przez “alternatywę”, aby uratować swojego przyjaciela Eduardo przed deportacją. Jak z pierwszym Nie Dziś, sequel nie pociąga za sobą ciosów-bada negację zmian klimatycznych, politykę antyimigracyjną, Amerykańskie poglądy religijne i pułapki kapitalizmu. Chociaż istnieją z pewnością głupie części (takie jak serwowanie poutine w kontrolowanej przez Kanadę Montanie), celem jest tak samo, abyś myślał o delikatnych kwestiach, jak o zabawie.

Seria jest w pewnym sensie krytyką niechęci przemysłu gier do polityki. Wagi ciężkie, takie jak Ubisoft, będą twierdzić, że ich gry nie są polityczne, nawet jeśli to wyraźnie nie jest prawdą, a inni po prostu całkowicie unikną polityki. Gra PanicBarn skutecznie rzuca deweloperom wyzwanie przyjęcia politycznego komentarza — czyli ryzyka zrażenia niektórych klientów w imię złożenia oświadczenia.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.