Nothing ‘ s “Black Edition” wprowadza nowoczesny akcent do swoich funky Ear 1 pąki

Na początku tego roku nic nie wydało pary stosunkowo tanich wkładek dousznych $99 Ear 1 z zabawną przezroczystą obudową, ładowaniem bezprzewodowym i przyzwoitą jakością dźwięku. Teraz firma (stworzona przez współzałożyciela OnePlus Carla Pei) zaprezentowała nowy Ear 1 “Black Edition”, który zachowuje przezroczystą obudowę i funky design, ale dodaje dymne wykończenie i czarną matową kolorystykę. Nic nie ogłosiło również, że Ear 1 jest teraz neutralny węglowo, i że zacznie akceptować Bitcoin i inne kryptowaluty w wybranych krajach, w tym w USA. 

Nic.

Poza zmianą koloru, Ear 1 Black Edition ma te same funkcje co oryginał, takie jak Aktywna redukcja szumów, bezprzewodowa obudowa ładująca i Przezroczysta konstrukcja, która nawiązuje do gadżetów, takich jak iMac z końca lat 90. wyposażone są w sterownik 11.6 mm w połączeniu z oprogramowaniem i sprzętem od Teenage Engineering, i odkryliśmy, że zapewniają przyzwoitą, czystą jakość dźwięku, zwłaszcza w średnich częstotliwościach, ale nie mają opcji przestrzennych. 

Nic nie zostało uruchomione przez Carla Pei po tym, jak przejął branding i logo od Essential, firmy zajmującej się smartfonami założonej przez Andy ‘ ego Rubina. Pąki Ear 1 są pierwszym produktem firmy, ale planuje uruchomić “ekosystem inteligentnych urządzeń” w dół drogi, zgodnie z Pei. 

Nic nie planuje sprzedać 100 indywidualnie grawerowanych wersji Ear 1 Black Edition w popup store w Londynie, a pąki nie docierają nic.tech zaczyna się o 6 rano ET 13 grudnia, za tę samą cenę 100 dolarów, co oryginał. Oprócz gotówki firma przyjmie Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD Coin (USDC) i Dogecoin (DOGE). 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.