Oatly ‘ s big budget push gives puppets Norm & Al their own mini-series

Najnowsza kampania Oatly ‘ ego Mavericka skupia się wokół serii pięciu mini seriali na YouTube o nazwie “The New Norm&Al Show” z dwoma animowanymi kartonami napoju owsianego o nazwie Norm i Al, którzy robią wszystko, aby być cool i trzymać się diety roślinnej, podczas gdy stary przyjaciel normy, mleko, jest trochę zbirem.

Kampania ma duży budżet, z reklamami w kanałach telewizji cyfrowej, YouTube i mediach społecznościowych,a także w dużych miastach i autobusach. Oatly współpracuje również z The Guardian w zakresie druku,wyświetlania i podcastów, a także rozdaje tysiące próbnych kaw owsianych w specjalnych kubkach Norm & Al.

Oatly też nie śmierdzi na produkcji. Norm i Al to kreacje twórcy lalek Andy ‘ ego Genta, najbardziej znanego z Wesa Andersona Wyspa psów a głosami są m.in. Alexander Perkins (Biuro kto gra Norm, Ethan Lawrence (After Life) who plays Al, and Rob Witcomb (Transformatory), który gra w mleko.

Dyrektor kreatywny marki, Michael Lee, powiedział: “po próbie pomocy ludziom jeść więcej roślin oparte z super długie posty na Instagramie, dorky reklamy Superbowl, bezsensowne nagłówki i czepianie się ojców w Wielkiej Brytanii, mamy teraz wylądował na lalki do pracy. The New Norm & Al show pozwala nam przekazać wiadomość, na którą ludzie zwykle przewracają oczami, ale ponieważ są to lalki, cóż, kto nie lubi lalek?”

Kampania Oatly rozpocznie się w Europie w ciągu najbliższych kilku tygodni na rynkach, w tym w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Szwecji, Finlandii i Holandii, a także w Australii.

Dobrze wykonane i wszechstronne, Oatly ‘ s Norm i Al wyglądają, jakby trudno było ich uniknąć.

Maa creative skala: 6,5