Omorpho chce ułatwić trening oporu dzięki ważonej odzieży treningowej

Jednym z problemów z tradycyjnych pasów wagi lub kamizelki jest to, że są one często nieporęczne i źle dostosowane do ciebie zachowując swój pełny zakres ruchu. Jest to problem, który Omorpho chce rozwiązać dzięki nowej odzieży sportowej Gravity, która rozkłada ciężar na całej odzieży. Uzasadnienie tego, oraz użycie tzw. kulek mikro-ładunkowych, które są rozsiane po całym ciele Michaela B. Jordana z Czarna Pantera, jest oferowanie większego oporu podczas treningów, ale nie kosztem ruchu.

Omorpho może i jest nową firmą, ale pochodzi od dość doświadczonych nazwisk, ponieważ została założona przez 21-letniego weterana Nike Stefana Olandera. Dołącza do niego grupa byłych pracowników Nike, którzy pracowali nad tworzeniem ubrań i finezją tego systemu ważenia ubrań. Proces tworzenia odzieży trwa podobno ponad trzy lata i wykorzystuje najwyższej jakości tkaniny w konstrukcji. I jest wielu znanych sportowców rzucających ubrania, w tym Julio Jones i Annie Kunz.

Cała kolekcja, w skład której wchodzą bluzki z długim i krótkim rękawem, kamizelki i legginsy, jest już do kupienia na stronie Omorpho. Ceny zaczynają się od $150 dla motocyklisty krótki, przez do $400 dla beefiest G-kamizelki, z których wszystkie mają zestaw wagi, które mogą dodać do codziennego treningu. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.