OnePlus wprowadza na rynek wersję Pac-Man swojego smartfona Nord 2

OnePlus jest znany ze swoich telefonów z specjalną edycją, a teraz tworzy kolejny dla swojego najnowszego smartfona Nord 2 5G-ale tym razem przechodzi od kultowych samochodów do kultowych gier wideo. Firma zaprezentowała OnePlus Nord 2 x PAC-Man edition z niestandardowymi okładkami, tapetami tematycznymi, a nawet uchwytem na smartfony przypominającym klocki Lego. 

Z tyłu telefonu znajduje się film z małym logo Pac-Man, a nawet świeci w ciemności, aby odsłonić labirynt. Jest też przezroczysta etui z Pac-Manem i jego wrogami Inky, Blinky, Pinky i Clyde. po włączeniu otrzymasz jedną z ośmiu tapet o tematyce Pac-Man, wraz z animacją ładowania o tematyce Pac-Man, przeprojektowanymi ikonami retro / dźwiękami powiadomień i nie tylko. Pudełko jest również o tematyce Pac-Man.

OnePlus

Jeśli w zestawie znajduje się również podstawka PAC-Man przypominająca klocki Lego, którą sam zbudujesz, pod warunkiem, że zamówisz ją bezpośrednio w OnePlus. Ponadto zawiera preinstalowaną wersję gry Pac-Man 256 z 2015 roku (free-To-play). 

W przeciwnym razie jest to ten sam OnePlus Nord 2, który niedawno wypróbowaliśmy, wraz z 6,43-calowym wyświetlaczem OLED 1080 90Hz, procesorem MediaTek Dimensity 1200-AI i szybkim ładowaniem akumulatora 4,500 mAh, 65W. Z tyłu znajdziesz konfigurację potrójnej kamery z 50-megapikselowym aparatem głównym, 8-megapikselowym ultraszerokim i 2-megapikselowym aparatem monochromatycznym. Już jutro w sprzedaży za £499/€529/₹37,999 odpowiednio w Wielkiej Brytanii, Europie i Indiach, a podobnie jak w przypadku zwykłego Nord 2, nie jest dostępny w USA. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.