Oscar Mayer dostaje w twarz z maską bolońską inspirowaną pięknem

Johannes Leonardo współpracował z Jessicą Pettway, nowojorską fotografką, która według agencji “ma talent do przyprawiania prostych sesji zdjęciowych super jasnymi, kolorowymi i bezczelnymi” pracami. “To jest dokładnie to, czego szukaliśmy”, powiedział Ad Age Melusi Mhlungu, dyrektor kreatywny Johannes Leonardo.

“Zanim stał się rzeczywistością, pomysł był czymś, nad czym pracowaliśmy przez wiele 2021”, dodał Mhlungu. “Wymyślenie tego pomysłu było połową wyzwania; drugą częścią wyzwania było to, w jaki sposób robimy te bolońskie maski na twarz. Chcieliśmy stworzyć coś, co będzie jak najbardziej zbliżone do Bolonii — od wyglądu, dotyku, a nawet drobnych szczegółów, takich jak ślady ugryzień. Po wielu próbach i błędach wyprodukowaliśmy prototyp, z którego wszyscy byliśmy zadowoleni.”

“Oscar Mayer ma dziedzictwo przynoszące lekkomyślność rzeczom, które stały się zbyt poważne, a piękno jest dojrzałym terytorium, które można żartobliwie obalić”, powiedziała Lindsey Ressler, starszy analityk marketingowy Oscara Mayera w oświadczeniu. “Zainspirowany przez tych, którzy żartobliwie robili maski z Bolonii jako Dzieci, ten produkt narodził się jako nowoczesny sposób na wywołanie uśmiechu zarówno dla fanów Oscara Mayera, jak i entuzjastów urody. To najnowsza część naszego ruchu na rzecz tworzenia prac, które bardziej przypominają pop-art, a mniej tradycyjną reklamę komercyjną–inspirowaną starymi, zmodernizowanymi na dziś.”

Maski, wykonane we współpracy z koreańską firmą kosmetyczno-pielęgnacyjną Seoul Mamas, są dostępne do wyczerpania zapasów na Amazon za 5 USD każdy. Wykorzystują rośliny oczaru wirginijskiego i składniki pochodzące z wodorostów morskich, aby chronić, nawilżać i promować elastyczność skóry.

Nie przegap najnowszych wiadomości. Zapisz się do newsletterów Ad Age tutaj.