Papa John ‘ s Promuje Anne Fischer na stanowisko dyrektora ds. marketingu i Cyfryzacji

“Strategiczne myślenie Anne i kreatywność były niezbędne do sukcesu Papa Johns digital marketing w ciągu ostatnich trzech lat, więc jesteśmy szczególnie podekscytowani jej awansem do CMDO”, powiedział Wetzel w oświadczeniu. “Innowacje cyfrowe nadal stanowią dla naszej marki ogromną długoterminową szansę na rozwój. Głęboka wiedza Anne w zakresie najnowocześniejszego marketingu cyfrowego, w tym prowadzenie naszego programu lojalnościowego, partnerstwa agregatorów i naszych inicjatyw dotyczących obsługi klienta opartych na technologii, przynosi wyjątkową perspektywę i umiejętności do roli CMDO i pomoże Papa Johns nadal być liderem w naszej kategorii.”

Promocja firmy Fischer rozpoczyna strategiczny plan renowacji restauracji i przyjęcia bardziej wysokiej jakości pozycji w dziedzinie szybkiej obsługi pizzy. Nowy branding, który zawiera nowe logo, które usuwa apostrofę-subtelne przypomnienie o zerwaniu z kontrowersyjnym założycielem Johnem Schattnerem-rozpocznie się w tym roku.

Fischer dołączyła do Papa Johns w 2015 roku jako starszy dyrektor ds. marketingu cyfrowego, gdzie do jej obowiązków należało rozwijanie aplikacji lojalnościowej Papa Rewards, która podwoiła się pod jej zegarkiem. Fischer pomógł również w rozwoju partnerstw Papa Johns aggregator. który odnosi się do partnerów zewnętrznych zaangażowanych w dostawę. 

“Wkład w transformację Papa Johns i powrót do rozwoju był punktem kulminacyjnym mojej kariery”, powiedział Fischer w oświadczeniu. “Papa Johns od dawna jest marką cyfrową, wykorzystując technologię, aby dostarczać naszym klientom najwyższej jakości pizzę i jedzenie o najlepszej wartości, gdziekolwiek i jakkolwiek chcą zamówić.”

Subskrybuj Ad Age teraz, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i analizy branżowe.

Przed objęciem stanowiska Papa Johns Fischer był dyrektorem marketingu w Seaworld Parks & Entertainment. Karierę rozpoczęła w Walt Disney World. 

Papa Johns jest trzecią co do wielkości firmą dostarczającą pizzę na świecie, posiadającą ponad 5500 lokalizacji w 50 krajach i terytoriach. Jego siedziba znajduje się w Louisville, Kentucky.