Paw będzie streamował całą relację z Zimowych Igrzysk Olimpijskich NBCUniversal

Mimo że mamy wrażenie, jakbyśmy oglądali, jak deskorolkarze rozrywają go na Letnich Igrzyskach w Tokio zaledwie kilka tygodni temu, Zimowe Igrzyska olimpijskie są prawie na nas. Oglądanie wszystkich wydarzeń często wymaga Skakania między różnymi kanałami i platformami, ale tym razem będziesz mógł sprawdzić wszystko w jednym miejscu. Członkowie Peacock Premium mogą przesyłać strumieniowo wszystkie relacje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich NBCUniversal.

Na platformie będą transmitowane na żywo wszystkie wydarzenia ze wszystkich 15 dyscyplin sportowych, w tym te emitowane na antenie i w telewizji kablowej, a także pełne powtórki. Będziesz także mógł złapać ceremonie otwarcia i zamknięcia, codzienny program primetime NBC, programowanie studyjne, filmy dokumentalne i inne. Relacja z zawodów rozpocznie się 2 lutego, a ceremonia otwarcia odbędzie się w Pekinie dwa dni później. Zimowe Igrzyska Olimpijskie zakończyły się 20 lutego.

Peacock Premium zazwyczaj kosztuje $ 5 miesięcznie, chociaż subskrybenci Comcast otrzymują wersję z reklamą bez dodatkowych kosztów. Użytkownicy Peacock mogą przesyłać strumieniowo inne sporty na żywo, w tym mecze piłki nożnej Premier League.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.