Peacock Z Bel Air ” ponownie wyobraża sobie historię powstania świeżego księcia w pierwszym zwiastunie

Bel-Air, Współczesna reinterpretacja Pawia Świeży książę Bel-Air, zadebiutuje 13 lutego, streamer ogłosił w poniedziałek i udostępnił pierwszy zwiastun. Zapowiedziany w 2020 roku, Bel-Air ponownie wyobraża sobie klasyczny sitcom z Lat 90. jako godzinny serial dramatyczny. Wszyscy główni bohaterowie oryginalnego powrotu, w tym Wujek Phil i Carlton, choć mogą nie być tacy, jak je pamiętasz. To jest najbardziej widoczne z Carltonem, który wychodzi jako nieśmiały w przyczepie. Na szczęście, przynajmniej Najlepszy przyjaciel Willa Jazz wygląda na wiernego jego inspiracji.  

Projekt został zainspirowany filmem fanowskim i reżyserem Morganem Cooperem wydanym w 2019 roku. Zarówno kreacja Coopera, jak i seria Peacock opierają się na pierwotnym założeniu Świeży Książę, wykorzystując podróż Willa z West Philadelphia do Bel-Air, aby opowiedzieć historię o drugiej szansie, rasie i klasie. Westbrook Studios Willa Smitha wyprodukowało serial, A Cooper był reżyserem, współscenarzystą i producentem wykonawczym. Powiedział Smithowi w 2019 roku o pomyśle na Bel-Air przyjechał do niego jadąc autostradą międzystanową 71. Rozmyślał nad oryginalnym serialem, kiedy prowadził przebój “Underground” i “inspiration”. “Wiedziałem, że mam historię do opowiedzenia”, powiedział w tym czasie.

Peacock wyemituje pierwsze trzy odcinki Bel-Air w niedzielę Super Bowl. kolejne odcinki będą następować co tydzień. Obecnie serial ma trwać dwa sezony.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.