Perspektywa pelotonu staje się ponura. wakacyjna kampania debiutuje

W najlepszym razie Peloton spodziewa się, że do końca roku podatkowego będzie miał 3,45 mln subskrypcji connected fitness. Wcześniej liczył 3,63 mln. A marża zysku brutto wyniesie 32%, w porównaniu z wcześniejszą prognozą 34%. Wszystko to będzie sumować się do straty aż $475 milionów, z wyłączeniem niektórych elementów.

W rozmowie z Peloton ‘s earnings, współzałożyciel i CEO John Foley powiedział, że” szybka “zmiana w jego perspektywach” nie jest stracona ” i że widoczność jego przyszłych wyników stała się bardziej ograniczona. Dyrektorzy dodali, że ruch w sklepach detalicznych i na stronie internetowej Peloton zmniejszył się bardziej niż oczekiwano, ale firma zareagowała pozytywnie na zmiany cen i rozpoczęła działalność na arenie międzynarodowej, szczególnie w Australii. 

Firma obniżyła w sierpniu cenę swojego oryginalnego roweru o 400 dolarów, co również zaszkodziło rentowności-zwłaszcza, że więcej klientów niż oczekiwano wybrało ten model zamiast innych produktów. 

“Łagodniejszy niż przewidywano początek” drugiego kwartału fiskalnego przyczynił się do decyzji spółki o ponownym przemyśleniu prognozy, zgodnie z pismem. Peloton dodał jednak, że “zaufanie i zaangażowanie w naszą strategię nie ulegają zmianie.”

Podobnie jak kilka innych firm, Peloton obwiniał również Apple Inc.zmiany dotyczące prywatności związane z reklamami, które utrudniły kierowanie klientów na podstawie ich zainteresowań. 

Wysiłki na rzecz ograniczenia kosztów prawdopodobnie nie zaczną pojawiać się na kwartał lub dwa, poinformowała firma z Nowego Jorku. Peloton spodziewa się rentowności—przed odsetkami, podatkami, amortyzacją i amortyzacją—do roku podatkowego 2023.