PlayStation Remote Play obsługuje teraz Kontrolery PS5 DualSense na Androida 12

Sony zaktualizowało aplikację PS Remote Play na Androida, która ma teraz dodatkowe Funkcje kontrolera dla użytkowników Androida 12. Możesz teraz podłączyć kontroler DualSense i używać go do zdalnego grania w gry PlayStation 5. Sony dostarczyło wsparcie dla DualSense dla wersji aplikacji na iOS na początku tego roku.

Istnieje również kilka aktualizacji dla tych, którzy używają DualShock 4 (Kontroler PS4) z aplikacją. Jest teraz obsługa touchpada, czujnika ruchu i funkcji dudnienia, a także wskaźnika baterii. Chociaż te funkcje są dostępne tylko dla tych na Androidzie 12, kontroler jest również kompatybilny z Androidem 10 i 11.

We wrześniu firma Sony dodała opcję przesyłania strumieniowego gier na PS4 i PS5 do aplikacji za pośrednictwem mobilnego połączenia danych, oprócz WiFi. Więc, gdziekolwiek jesteś, możesz być w stanie zakraść się do jakiegoś Deathloop lub Returnal z DualSense.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.