“Pokémon Go” może teraz działać na iOS przy wyższych częstotliwościach klatek

Niantic właśnie wprowadził aktualizacje dla Pokémon Go aplikacja i jedna z nowych funkcji dla systemu iOS pozwoli Ci uruchomić grę przy wyższej liczbie klatek na sekundę. The Verge odkrył nową opcję, która pozwala ” odblokować natywną częstotliwość odświeżania urządzenia dla wyższych klatek na sekundę.”Nie jest to wyraźnie określone w dzienniku zmian aplikacji i prawdopodobnie podlega” różnym ulepszeniom jakości życia”, które wymienił deweloper. Ponadto opcja jest domyślnie wyłączona, więc musisz ją znaleźć w Ustawieniach, jeśli chcesz skorzystać z możliwości telefonu.

Jak zauważa Publikacja, Pokémon Go wcześniej był ograniczony do 30 klatek na sekundę na iOS — gracze musieli zastosować obejścia, aby ich gry działały z prędkością 60 klatek na sekundę — ale nowsze telefony są w stanie uzyskać więcej klatek na sekundę niż to. IPhone 13 Pro, na przykład, ma ekran 120fps. The Verge mówi, że włączenie tej funkcji zrobiło ogromną różnicę i sprawiło, że gra była o wiele bardziej responsywna. Chociaż Niantic mógł próbować zaspokoić właścicieli nowego iPhone ‘ a, opcja ta może być również dostępna na swoich poprzednikach. To po prostu nie może działać tak dobrze na sprzęcie zasilanym przez starsze układy.

Funkcję tę można znaleźć w zaawansowanych ustawieniach gry, które będą wyświetlać “natywna częstotliwość odświeżania odblokowana” po włączeniu.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.