Pokémon satire “Palworld” serwuje słodkie stworzenia na obiad w nowym zwiastunie

Zeszłego lata My (no cóż, przynajmniej pracownicy Engadget) wspólnie straciliśmy rozum na ogłoszenie o Palworld, Potwór połowu i walki gry w stylu Pokémon, ale z broni. I wyzysk pracy. W miniony weekend deweloper Pocketpair upuścił kolejny zwiastun i cóż … nie jest to mniej szokujące.

Nowy zwiastun umieszcza broń z przodu, wraz z kilkoma “kumplami”, które naprawdę wyglądają jak podróbki Pokémonów, takich jak Amfaros, Umbreon i Xerneas, wśród wielu innych znanych twarzy. Tylna połowa nowego zwiastuna pokazuje również scenę fabryczną, którą widzieliśmy w zeszłym roku, a także kilka nowych niepokojących obrazów. 

Jeśli to nie było wystarczająco niepokojące, strona Steam jest na żywo, a opis gry obiecuje, że możesz “sprzedać je, zarżnąć je, aby jeść, dać im ciężką pracę, grabież, rabować i wykonywać kompletny chaos, ale to całkowicie zależy od graczy, aby podejmować decyzje dla dorosłych” z dodanym ostrzeżeniem “po prostu nie daj się złapać!”

Nie ma jeszcze ustalonej daty premiery japońskiej gry, ale czas tego najnowszego trailera może być spowodowany zbliżającym się wydaniem Pokémon Legends: Arceus na zmianę w tym tygodniu. Palworld obiecuje zarówno otwarty świat, jak i multiplayer, dwie funkcje, o które gracze Pokémon prosili od wieków. Ale czas pokaże, czy Palworld podrapie ten swędzenie, kiedy wyjdzie jeszcze w tym roku… jeśli nie zostanie wydane zaprzestanie.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.