Post lockdown / świąteczne reklamy od Albert Heijn, McDonalds Australia i Stella

Serce raczej tonie, gdy ktoś jest zaproszony do “have yourself a merry little Christmas” po raz kolejny, ale Holenderski supermarket Albert Heijn i Agencja TBWA / Neboko stworzyli (winsome) spin na Christmas winsomeness z opowieścią o dwóch chomikach. Małe stworzenia nie są tak dobrze wyposażone na śnieżne niebezpieczeństwa, ale miłość chomika (lub pożądanie, być może) zwycięża wszystko.

Nie ma śniegu w Oz o tej porze roku (lub o każdej porze, O ile wiem), więc to święto lata w tym, co mają nadzieję, w końcu po zamknięciu McDonald ‘ s i DDB Sydney.

DDB Sydney jest dobry w uchwyceniu istoty Australii z odrobiną humoru i jest tutaj w porządku.

Zobaczcie, że Australijczycy rzeczywiście wracają do normalności-na początek Anglia w krykiecie. Normalność to świetna rzecz..

Z powrotem w blighty Mama wyprodukowała Żwawy wysiłek dla Stelli Artois z szefem kuchni Marco Pierre White, Nie znanym ze swojej łagodniejszej strony, doradzając nam, abyśmy byli mili dla personelu baru w święta. Stella wspierała te paragony na różne sposoby poprzez pandemię.

Typowa Matka, błogosławiona niezdolna do robienia oczywistych rzeczy.

Nawiasem mówiąc, na temat Australii, spróbuj złapać starego Masterchef Australia (Na Całym YouTube) z wielkim szefem kuchni Marco wprowadzenie uczestników przez ich kroków. – Tak, Marco-krzyczą posłusznie, gdy robi z siebie utrapienie.

Maa Creative scales (te trzy, mogą być tutaj nieco hojne): 7.