Post-lockdown kreatywność: Heineken ‘ s Lockdown Love Story jest bardzo potrzebne tonik

Cannes wybrało już twórczego reklamodawcę roku? Chyba tak to się nazywa.

Heineken musi być pretendentem: Publicis Italia wyprodukowała szereg radosnych reklam, w tym tę, która celebruje “zamkniętą historię miłosną”, bez wciskania piwa do gardła (chociaż sprawia, że ostatnie kilka sekund jest wymowne.) Nakręcony w Japonii przez Show Yanagisawa.

Bram Westenbrink z firmy Heineken mówi: “Od początku pandemii i uruchomienia naszej platformy “społecznie odpowiedzialnie” Heineken tworzy kampanie, które mają na celu inspirowanie ludzi do wychodzenia i wspierania lokalnych barów i klubów nocnych, gdy tylko będzie to bezpieczne. To właśnie robi zamknięta historia miłosna, tworząc kapsułę czasu, w której pokazaliśmy, jak utrzymywaliśmy kontakty podczas pandemii i dostarczając optymistycznego spojrzenia na nowe i zaskakujące możliwości, które czekają na powrót barów i klubów nocnych do normy.”

Reżyser Yanagisawa mówi: “zamknięta historia miłosna to niezwykle podnosząca na duchu i pełna nadziei kampania, która moim zdaniem naprawdę połączy się z publicznością, ponieważ jest to historia, z którą wszyscy możemy się w jakiś sposób odnieść. Naprawdę chcieliśmy uchwycić emocje związane z możliwością wyjścia, poznania nowych ludzi i ponownego doświadczania nowych rzeczy.”

Miejmy nadzieję, że oboje mają rację.

Niesamowite, jak dobra melodia pomaga tym wszystkim.

Trudno było zrobić lepiej-co wskazuje:

Maa creative skala: 9.