Potencjalny nr 1 NFL draft pick kayvon Thibodeaux signs z marką Starface skincare

Firma Starface wykorzystała Kayvon Thibodeaux z Oregonu, najlepszego zawodnika draftu NFL, jako swojego pierwszego wpływowego sportowca. 

Partnerstwo jest jednym z najnowszych przykładów marek wykorzystujących orzeczenie NIL, które weszło w lipcu ubiegłego roku, dając sportowcom z uczelni możliwość korzystania z nazwy, wizerunku i podobieństwa. “Fajny” czynnik i silne media społecznościowe najlepszych sportowców to ogromna atrakcja dla marek w dotarciu do szerokiej publiczności, w szczególności mężczyzn, w niektórych przypadkach. Zobacz reklamę Talkspace z Michaelem Phelpsem, LeBronem Jamesem dla meditation App Calm lub Robem Gronkowskim dla firmy telekomunikacyjnej Hims.

Starface, która jest znana z jasnożółtego opakowania i łatek na pryszcze, Hydro-stars, również reklamuje sportowców, takich jak gimnastyczka z Michigan Sierra Brooks, gimnastyczka z LSU Elena Arenas, piłkarka UCLA Kaila Novak i Koszykarka z Maryland Lavender Briggs, jako partnerzy. Thibodeaux jest pierwszym męskim sportowcem, który współpracuje z marką.