Progressive signs naming rights deal with Immortals esports team

“To, o czym tak naprawdę myślimy, to nie tylko uprawnienie i posiadanie progresywnej nazwy na koszulce, ale także myślenie o tym,” jakie są sposoby, w jakie ludzie mogą wchodzić w interakcję z marką w krajobrazie gier przez cały rok?”- Powiedział Sherman. “Progressive jest naprawdę innowacyjny w swoim podejściu, w którym mówi:” nie tylko chcemy być w transmisji, ale także chcemy, aby ludzie mieli szansę na interakcję z naszą marką w grze i w naszych turniejach.’ “

Immortals ma kilku innych partnerów reklamowych, w tym nazwy domowe, takie jak Toyota, American Express i Bud Light oraz mniej znane marki, takie jak HotelPlanner.com, Opony Nitto i Fetch.ai, laboratorium sztucznej inteligencji, które działa w sferze kryptograficznej.

“Wiele marek już teraz zdaje sobie sprawę, że gry i E-Sport rozwijają się i że jest to naprawdę atrakcyjna publiczność” – powiedział Sherman. “Gdzie wiele marek walczy,” Jakie jest nasze miejsce w branży i jak robimy to w sposób, który odzwierciedla to, kim jesteśmy?”Progressive wykonał naprawdę świetną robotę, uznając, że jest to miejsce, w którym chcą być, ale nie odbiegając zbyt daleko od sposobu, w jaki reklamują się w innych lokalizacjach.”

Zbyt wiele firm uważa, że muszą całkowicie zmienić markę, zanim dotrą do publiczności esportowej. Nie tak, powiedział Sherman. W rzeczywistości gracze są bardziej skłonni do oglądania NFL i NBA niż ci w populacji ogólnej, według grupy badawczej YouGov.

“Prawda jest taka, że jeśli (twój marketing jest) połączony z tym, kim jesteś, to w rzeczywistości rezonuje o wiele lepiej i o wiele silniej” – powiedział Sherman. “Ściśle współpracowaliśmy z Progressive, pytając:” co robicie w NFL i co robicie w tradycyjnym sporcie i jak możemy najlepiej narysować linię do publiczności e-sportowej, która pokazuje ten związek?’

“Ludzie będą widzieć postęp w różnych obszarach i chcemy, aby był to spójny komunikat we wszystkich dziedzinach.”

Partnerstwo obejmie również::

  • Trzy turnieje społecznościowe dla fanów, które będą transmitowane na żywo na Twitchu i będą zawierały komentarze od graczy League of Legends i wpływowych graczy.
  • Progressive Gaming, markowy program, który obejmie 16 strumieni w 2022 roku. Transmisję poprowadzą twórcy treści Immortals AriaSaki i gracze League of Legends PowerOfEvil, WildTurtle, Revenge, Destiny i Xerxe. Będzie co najmniej jeden stream miesięcznie na kanałach talent Twitch i będzie zawierał niestandardowe Progresywne banery i szanse dla widzów na wygranie nagród w grach od Immortals Progressive.
  • “My wygrywamy, ty wygrywasz” rozdawanie nagród na stronie Drużyny na Twitterze po każdej wygranej w League of Legends. Przedmioty obejmują gadżety drużynowe, riot points i inne nagrody dla graczy.
  • Aktywacje Minecraft. Immortals i Progressive będą współpracować przy budowaniu “niestandardowej przestrzeni cyfrowej”na publicznym serwerze Minecraft, gdzie Immortals Progressive będzie gospodarzem konkursów budowlanych i niestandardowych gier dla fanów, zarówno z nagrodami o tematyce gier.

Subskrybuj Ad Age teraz, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i analizy branżowe.