PS5 i Xbox Series X / s: porównanie rok

PlayStation 5 i Xbox Series X/s zadebiutowały rok temu w tym miesiącu, a dziś organizujemy dla nich wspólne przyjęcie urodzinowe. Główną atrakcją jest 20-minutowa rozmowa wideo o zaletach, wadach i przyszłości konsol, prowadzona przez entuzjastkę PS5 i starszą redaktorkę Engadget Jessicę Conditt oraz fankę Xbox Series X i starszą redaktorkę Devindrę Hardawar. Jest też tort! (Nie ma tortu. Poważnie, powinieneś już o tym wiedzieć.)

Nie chodzi tu o to, która konsola wygra niewidzialną wojnę, ani o to, która firma produkuje najwięcej lub najlepsze gry. Zamiast tego, jest to szczera rozmowa o tym, co każda konsola radzi sobie dobrze, gdzie jest mało, i co mamy nadzieję zobaczyć z każdego ekosystemu w nadchodzącym roku. I jeszcze tort! (Nie, Nie ma. Daj spokój.)

Więcej informacji o tym, jak konsole radziły sobie w debiutanckim roku, znajdziecie w naszej sześciomiesięcznej karcie zgłoszeniowej. Jeśli posiadasz konsolę PS5 lub konsolę Xbox, daj nam znać, jak traktują cię systemy w komentarzach poniżej.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.