Publicis zaprasza pracowników do pracy w swoim świecie-wszędzie

Gdzie chciałbyś pojechać w przyszłym roku? Publicis, dzięki wewnętrznemu systemowi komunikacyjnemu Marcel, oferuje wszystkim możliwość pracy w dowolnym miejscu na świecie przez okres do sześciu tygodni w przyszłym roku. Z zastrzeżeniem bezpieczeństwa i higieny pracy, których oczywiście jest wiele.

Dyrektor generalny Publicis Arthur Sadoun (po lewej) mówi: “ciężko pracujemy nad tym, jak zmienić Hybrydowy świat w nowe możliwości dla wszystkich w Publicis i uczynić przyszłość pracy bardziej kreatywną i odważniejszą. Wiemy, że pandemia jeszcze się nie skończyła i wiemy, że świat może zamknąć się ponownie w każdej chwili. Ale to nie powód, by zamykać nasze horyzonty i perspektywy.

“Będziemy nadal iść do przodu, ponieważ pewnego dnia ten kryzys dobiegnie końca i dlatego, że jesteśmy to winni naszym ludziom, aby ich profesjonalne i osobiste doświadczenie w Publicis było naprawdę wyjątkowe.”

Program “Work Your World” rozpocznie się w styczniu i obejmie system wymiany domów w celu wymiany i dzielenia się zakwaterowaniem.

A co jeśli pójdą w to samo miejsce? W każdym razie jest to przedsiębiorcze z Publicis i terminowe dla świata, w którym młodsi ludzie (ci na żądanie i tak) mówią, że nie chcą pracować całymi godzinami i chcą mieć życie poza tym.