Ralph Lauren Moda przychodzi do Roblox-ubieranie się metaverse

Ralph Lauren wprowadza świąteczny styl do Roblox metaverse. “Zimowa Ucieczka Ralpha Laurena” rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do stycznia 2019 r., a jej akcja obejmuje zajęcia o tematyce zimowej, takie jak jazda na łyżwach, a także cyfrową kolekcję ubrań. 3.

Aktywacja, zaprojektowana z deweloperem gier wideo Funomena, jest pierwszą platformą Ralpha Laurena na Roblox, coraz popularniejszej platformie gier wśród marek zanurzających się w metaverse. Nike, Chipotle i Hyundai To kilku marketerów, którzy niedawno zadebiutowali doświadczeniami Roblox, aby zadowolić młodszych, cyfrowo myślących odbiorców. 

W zimowej krainie czarów Ralpha Laurena użytkownicy będą mogli jeździć na łyżwach z przyjaciółmi, pić gorącą czekoladę z Ciężarówki Ralph ‘ s Coffee, grzać Pianki i wziąć udział w wakacyjnym poszukiwaniu skarbów, aby odblokować ekskluzywne akcesoria — wszystko na tle ośnieżonego alpejskiego krajobrazu. Świąteczne Drzewko udekorowane przez społeczność użytkowników również stanie w centrum świata, oferując więcej możliwości odblokowania nagród. 

Zobacz Przegląd roku 2021 Ad Age tutaj.

“Nasi programiści stworzyli unikalne doświadczenie z niestandardowymi teksturami dla realistycznego tła natury, w którym każdy może wypróbować ekskluzywne przedmioty mody, a nawet wpłynąć na wygląd tego środowiska na podstawie ich udziału i codziennych wyników głosowania”, powiedziała Christina Wootton, wiceprezes ds. globalnych partnerstw marek w Roblox.