Razer zbudował wentylator chłodzący MagSafe dla graczy iPhone

Czy grasz na tyle gier mobilnych, że Twój telefon staje się gorący w dotyku? Pewnie nie, ale Razer i tak cię kryje. Według iMore, Razer wydała $ 60 Phone Cooler Chroma, który obiecuje zachować swoje słuchawki cool. Jest wersja z zaciskiem dla telefonów z Androidem i starszych iphone ‘ów, ale gwiazdą pokazu jest model MagSafe — nie będziesz całkowicie brudził projektu swojego iPhone’ a 12 lub 13.

Jest to akcesorium Razer, można się spodziewać pozornie obowiązkowego oświetlenia RGB (sterowanego przez Bluetooth), a także wysokowydajnego wentylatora z siedmioma łopatami, który pozostaje cichy na poziomie około 30dB. Przygotuj się jednak na pozostanie w pobliżu gniazdek elektrycznych, ponieważ musisz podłączyć ładowarkę USB-C, niezależnie od tego, czy używasz MagSafe, czy nie.

Telefon Cooler Chroma jest już dostępny. Pytanie, oczywiście, czy w ogóle na tym skorzystasz. Nowoczesne telefony robią się ciepłe i mogą ograniczać wydajność przy długotrwałych ciężkich obciążeniach, ale nie jest jasne, ile chłodniej będzie twój telefon, gdy wentylator siedzi poza słuchawką. Jest też prosta sprawa konieczności. Czy naprawdę chcesz wentylatora przewodowego tylko dla zwiększenia wydajności Genshin Impact lub PUBG Mobile? Nie może to być jednak całkowicie naciągane – telefony do gier z wyszukanym chłodzeniem mają odbiorców w krajach takich jak Chiny, a fan Razera sprawia, że ta przesada jest dostępna dla szerszej publiczności.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.