Polecane lektury: 2022 powinien być wielkim rokiem dla filmów animowanych

Alicia Haddick, Wielokąt

Spider-Man: Into the Spider-Verse był przełomowy dla filmów animowanych. Po mistrzowsku połączył 2D i CG, tworząc nową wizję tego, czym mogą być Filmy. W miarę zbliżania się do roku 2022 czeka nas ogromna liczba filmów, które nadal będą przesuwać granice-w tym Spider-Man: Across The Spider-Verse (część pierwsza).

Ian Bogost, Atlantyk

Aplikacja e-mail wysyła i odbiera e-maile bardziej jak ty: raz dziennie. Czy wywrotowe projekty, takie jak ten, mogą przynieść ulgę od natychmiastowej interakcji, w którą Big Tech przekształciła nasze życie? A jeśli tak, czy będziemy zadowoleni z wyników?

Louise Matsakis, NBC News

Podczas pandemii firma Amazon przeprowadzała testy COVID-19 na miejscu w swoich placówkach, ale w związku z rosnącymi przypadkami, pracownicy firmy walczą o to, aby uzyskać to, czego potrzebują, aby bezpiecznie się zarejestrować. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.