Polecane Lektury: prezesi techników znów pragną być wizjonerami

Potentaci technologii szukają nowego placu zabaw

Charlie Warzel, Atlantyk

Mark Zuckerberg buduje metaverse. Jack Dorsey zrezygnował z Twittera i koncentruje się na blockchain i krypto. The Atlantic ‘ s Charlie warzel twierdzi, że dwie największe postacie kultury online skupiające swoje ambicje na “kapsule ratunkowej” to pewny znak, że ta “iteracja Internetu” zbliża się do końca. 

“Magic dirt” : jak internet napędzał i pokonał najdziwniejszy MLM pandemii

Brandy Zadrozny, NBC News

Worek brudu za 110 dolarów został wprowadzony na rynek przez Black Oxygen Organics jako sposób na poprawę funkcji mózgu, zdrowia serca i pozbycie się toksyn. Wystartował jako wielopoziomowy system marketingu internetowego, zanim ludzie zaczęli obalać roszczenia o korzyści zdrowotne. Okazało się, że próbki przekroczyły dzienne limity dla ołowiu i arsenu, Jeśli pobrano wiele dawek. 

Oto dlaczego dialog filmowy stał się trudniejszy do zrozumienia (i trzy sposoby, aby go naprawić)

Ben Pearson, Slashfilm

Czy użyłeś napisów, aby pomóc ci śledzić dialogi w filmie, ponieważ nie słyszysz ich wyraźnie? Nie jesteś sam i to nie dlatego, że cierpisz na ubytek słuchu. Istnieje wiele powodów niskiej rozmowy i na szczęście istnieje również kilka sposobów, aby dać sobie ulgę. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.