Respawn tworzy kolejne trzy gry Star Wars

EA ogłosiło, że Respawn Entertainment przygotowuje kolejne trzy gry z serii Star Wars. Studio-znane również z Titanfall oraz Apex Legends – pracuje nad kontynuacją hitowego tytułu przygodowego z 2019 roku Star Wars Jedi: Upadły Porządek, choć nie jest jasne, czy nadchodząca gra jest bezpośrednim sequelem.

First-person shooter nadzorowany przez byłego Star Wars Battlefront producent również w przygotowaniu. Ponadto, gra strategiczna Wyprodukowana przez Respawn jest w drodze, z Bit Reactor liderem rozwoju. Na czele nowego studia stoi Greg Foertsch, który wcześniej pracował nad serią XCOM.

Wyłączna licencja EA na tworzenie i publikowanie gier Star Wars wygasa w przyszłym roku. Otwarta gra Star Wars od Ubisoftu Dywizja 2 studio Massive Entertainment już działa, a Quantic Dream się rozwija Star Wars: Eclipse. Zanim te i trifecta gier EA zbliży się nawet do Twojej konsoli lub KOMPUTERA, będziesz mógł zanurzyć się w Lego Star Wars: Saga Skywalkera, który przybywa 5 kwietnia.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.