Rethink rozszerza się do USA z biurem w Nowym Jorku

Kanadyjska Agencja Rethink otwiera biuro w Nowym Jorku w odpowiedzi na znaczny popyt ze strony obecnych i nowych klientów z siedzibą w USA.

Ekspansja pochodzi z Rethink, który zwiększył przychody o 45% w ciągu ostatnich 12 miesięcy, znalazł się coraz częściej podchodzeni przez amerykańskich klientów po jego przyciągających uwagę kampaniach dla Kraft Heinz, takich jak “Draw Ketchup” Heinza i all-red jigsaw puzzle, i Kraft ‘ s Pumpkin Spice Mac & Cheese, który pojawił się w USA po ogromnym popycie, gdy agencja wprowadziła go po raz pierwszy w Kanadzie.

Zobacz Przegląd roku 2021 Ad Age tutaj.

Agencja, która w 2021 roku otrzymała tytuł kreatywnej agencji roku Ad Age, dołącza do kolektywu marketingowego Dawn, założonego przez byłego dyrektora marketingu MDC Partners Boba Kantora w 2019 roku. Jego nowe biuro, na 7th Avenue w dzielnicy Chelsea w Nowym Jorku, łączy go z innymi agencjami w Dawn group.

Partnerzy zarządzający agencji, Dyrektor Operacyjny Caleb Goodman, Dyrektor ds. strategii Sean McDonald i dyrektor kreatywny Aaron Starkman będą nadzorować ekspansję USA. Trio spędzi połowę swojego czasu w Nowym Jorku, podczas gdy agencja rekrutuje obecnie na co najmniej 12 stanowisk w biurze w USA. Około 50 osób w agencji pracuje obecnie nad globalnym biznesem.

Czytaj więcej na ten temat: Publicis Groupe umożliwia pracownikom pracę z dowolnego miejsca na świecie