Revolt rozszerza się o aplikację dla urządzeń mobilnych i podłączonego telewizora

Od początku ubiegłego roku liczba widzów Revolt, a także jej “znaczenie kulturowe” ogromnie się zwiększyły, powiedział Samuels, dodając, że firma teraz “tworzy więcej treści niż kiedykolwiek wcześniej” i ma wystarczająco dużo treści, aby móc uruchomić własną aplikację.

Aplikacja Revolt będzie zawierać zarówno długie, jak i krótkie oryginalne treści wideo, w tym treści z sieci telewizyjnych. Będzie również gospodarzem wszystkich nagranych sesji z nadchodzącego Revolt Summit, trzydniowego wydarzenia świętującego Black excellence i hip-hop odbywającego się w Atlancie od listopada. 11-13.

Aplikacja free-to-download została zaprojektowana, aby” super-służyć ” czarnym odbiorcom, powiedział Samuels, którego celem jest utrzymanie zawartości skoncentrowanej na czerni dostępnej dla wszystkich-coś, co uważa, że wielu graczy w sferze liniowej telewizji nie udało się zrobić. Niektórzy dostawcy telewizji kablowej i telewizyjnej nawet nie noszą Revolt i jego sieci peer, które obsługują czarnych widzów, a “niektórzy, którzy nas przenoszą, umieszczają nas na wyższych poziomach [subskrypcji], dzięki czemu Czarni płacą premię za oglądanie nas” – powiedział.

“Wiemy, że jeśli będziemy czekać tylko na liniowy … czekać, aż gracze MVPD będą” super-służyć ” czarnym widzom, zawiedziemy. Jeśli na nie poczekasz, zawiedziesz”, powiedział Samuels o wielokanałowych dystrybutorach programów wideo, które obejmują większość tradycyjnych dostawców telewizji. “Dla nas nie ma już czasu na czekanie.”

Aplikacja Revolt nie będzie miała żadnych wyłącznych partnerów premiery marki, chociaż Samuels powiedział, że czuje się “bardzo pewnie wkraczając w 2022”, że przyciągnie reklamodawców sponsorów po debiucie.

Aplikacja, która uruchomiła swoją wersję beta na Apple iOS w listopadzie. 4, obecnie zawiera niewielkie wsparcie reklamowe.

Odcinki wielu seriali recenzowanych przez Ad Age, w tym “Drink Champs”, “Love & Respect with Killer Mike”, “Drip Report feat. Weavahman Jim ” i ” Revolt Black News “nie zawierają żadnych spotów przed lub w połowie rolki; chociaż karty tytułowe” Revolt Black News ” wskazują State Farm jako sponsora prezentującego.

Dołącz do Ad Age W dniu listopad 9 i 10 na naszej drugiej dorocznej konferencji Ad Age Next: Streaming, w której udział wezmą liderzy branży, którzy omówią teraźniejszość i przyszłość szybko rozwijającej się firmy. Dodatkowe informacje i bilety można znaleźć tutaj.