Riot wprowadza “League of Legends”, “Valorant” i inne tytuły do sklepu Epic Games

Riot Games przenosi swoje tytuły na PC na nowe terytorium jako League of Legends, Valorant, Teamfight Tactics oraz Legendy Runeterry wszystkie są już dostępne w sklepie Epic Games. Ruch może uzyskać cztery tytuły free-to-play przed szerszą publicznością.

Musisz zainstalować nowego klienta Riot (który zadebiutował na początku tego miesiąca), ale możesz odpalić gry z aplikacji Epic lub skrótu na pulpicie. Jeśli grasz już w którąś z tych gier, nadal będziesz mógł zalogować się na swoje konto i uzyskać dostęp do istniejącej listy znajomych.

Współpraca pomiędzy Riot I Epic rozciąga się również na te ostatnie tytuły. League of Legends mistrz Jinx spada do Fortnite, oznaczając pierwsze pojawienie się postaci LoL w grze nie-Riot.

Współpraca jest częścią miesięcznej kampanii Riot promującej Arcane, serial animowany League of Legends, który swoją premierę będzie miał 6 listopada o 22: 00 ET na Netflix. W innym miejscu Riot nawiązał również współpracę z Amazon, aby zaoferować członkom Prime Gaming kilka gadżetów w grze W ciągu następnego roku.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.