Roku ma teraz kanał 8K dla telewizorów TCL

Czy jest lepszy sposób, aby pokazać blask wizualizacji 8K niż z programowaniem nature? Wydaje się, że jest to ciąg myśli Roku, ponieważ dodaje pierwszy kanał Premium 8K do swojej platformy: The Explorers.

Jedyne Telewizory 8K roku na rynku są od TCL. Pierwszy z tych zestawów został wydany w formatach 65″ I 75″ w sierpniu. TCL po raz pierwszy pokazał telewizor na targach CES. 

Zawartość premium w Ultra-wysokiej rozdzielczości od The Explorers (która oferuje również bezpłatną zawartość za pośrednictwem swojego kanału) zazwyczaj kosztuje $3/miesiąc. Dziesiąta część tej opłaty zostanie przekazana Fundacji Odkrywców, która ma na celu zachowanie bioróżnorodności. Jeśli jednak masz wyświetlacz TCL Roku TV 6-Series 8K, otrzymasz trzymiesięczny bezpłatny okres próbny.

Wyświetlacze z funkcjami 8K mogą wyświetlać wideo w rozdzielczości do czterech razy większej niż standardowa zawartość 4K. Problem w tym, że nie ma zbyt wielu treści 8K, które wcześni użytkownicy mogą oglądać na swoich nowych telewizorach. YouTube jest prawdopodobnie głównym centrum 8K materiału w chwili.

TCL zauważył, że kamery 8K stają się coraz bardziej powszechne, a właściciele OnePlus 9 Pro mają nawet jeden w kieszeni. Tak więc w drodze jest znacznie więcej treści 8K. Mimo to kupowanie zestawu 8K polega głównie na sprawdzaniu przyszłości na razie, zamiast grać w gry i oglądać programy telewizyjne i filmy w domu w wyższej rozdzielczości.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.