Roku oferuje łatwy dostęp do telewizji na żywo z nowym hubem

Roku dodał nową sekcję, która zbiera programy telewizyjne na żywo z własnego przewodnika po kanałach, a także platform innych firm. Strefa Live TV zapewnia szybki dostęp do kanałów, które ostatnio oglądałeś, a także lokalnych i krajowych wiadomości, sportu,filmów i innych.

Hub zawiera ponad 200 bezpłatnych kanałów na żywo z przewodnika roku na żywo. Takich jak YouTube TV (z którym Roku niedawno rozwiązał długo działającą spat), Hulu + Live TV, fuboTV, Philo i Sling można otworzyć z Live TV Zone zbyt.

Dostęp do strefy Live TV można uzyskać za pomocą opcji Live TV w menu nawigacyjnym po lewej stronie. Alternatywnie możesz po prostu wyszukać ” Live TV Zone.”

Badanie zlecone przez rok w zeszłym roku wykazało, że 61 procent dorosłych z nas, którzy nie subskrybują tradycyjnej płatnej telewizji, nadal ogląda wiadomości na żywo kilka razy w tygodniu. Tak więc, chociaż kable mogą już nie być skłonne płacić za kabel, wciąż jest apetyt na telewizję liniową, którą Roku ma nadzieję spotkać z nową strefą telewizji na żywo.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.