Najnowsza aktualizacja Roku powoduje problemy z aplikacją YouTube TV

Jeśli aplikacja YouTube TV na urządzeniu Roku nie działa prawidłowo, nie jesteś jedynym. Na forach społecznościowych firmy znajduje się wiele doniesień o najnowszej aktualizacji Roku OS, która powoduje zamrożenie aplikacji YouTube TV po kilku minutach użytkowania. W tweecie zauważonym przez Gizmodo, oficjalne konto wsparcia YouTube powiedział, że Google był świadomy problemu i pracuje nad potencjalnym rozwiązaniem.

“Przykro mi to słyszeć – tak dla wyjaśnienia, czy masz ten problem NA Roku? Jeśli tak, jesteśmy już świadomi tego problemu, a nasz zespół pracuje obecnie nad poprawką” – mówi konto. “Damy Ci znać, gdy tylko otrzymamy aktualizację. Daj nam znać, jeśli to coś innego.”

W tej chwili nie jest jasne, czy błąd jest najnowszym rozwinięciem trwającego sporu między Google a rokiem. W kwietniu obaj zaczęli publicznie oskarżać się o próbę renegocjacji umowy dystrybucyjnej w złej wierze. Kiedy skontaktowaliśmy się z Google, firma wskazała nam powyższy tweet, nie oferując żadnego dodatkowego kontekstu. Skontaktowaliśmy się również z rokiem o komentarz.

Jako 9to5Google zwraca uwagę, co pogarsza sytuację, to to, że jedno potencjalne obejście problemu nie istnieje. Zwykle w takich sytuacjach możesz odinstalować dotkniętą aplikację i zainstalować ją ponownie, aby sprawdzić, czy to rozwiązuje ten problem. Nie było to możliwe, odkąd roku wyciągnął aplikację YouTube TV ze swojego sklepu w kwietniu.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.