Wieloletniego lidera Platformy roku, Scotta Rosenberga do wyjścia

Scott Rosenberg, szef roku ds. reklamy i partnerstw platformowych, opuszcza firmę po prawie dekadzie, pomagając rozwijać szybko rozwijającą się telewizję over-the-top.

W piątek Roku poinformował o zbliżającym się odejściu kluczowego menedżera, który jest dobrze znany w kręgach reklamowych i medialnych. Rosenberg pracuje z Roku, producentem podłączonych urządzeń telewizyjnych i serwisem strumieniowym mediów, od dziewięciu lat i planuje opuścić tę wiosnę.

Rosenberg nie powiedział, gdzie wyląduje. “Decyzja o odejściu była trudna, ale możliwa dzięki mojej wierze w niesamowitą siłę zespołu platformy i całej firmy” – powiedział Rosenberg w komunikacie.

Roku nie ogłosił następcy na stanowisko Starszego Wiceprezesa i dyrektora generalnego swojej platformy biznesowej.

“Podczas gdy Scott pozostaje głęboko zaangażowany w sukces firmy, jest gotowy na kolejne wyzwanie zawodowe i uważa, że jest to odpowiedni czas na wprowadzenie zmian. Szanuję i w pełni popieram jego decyzję ” – powiedział w komunikacie dyrektor generalny roku Anthony Wood. “Z niecierpliwością czekam na współpracę ze Scottem, aby zapewnić płynne przejście, przy jednoczesnym zachowaniu naszego nieustającego skupienia na budowaniu najlepszej platformy do streamingu telewizyjnego.”

Roku osiąga teraz 56.4 milion abonentów, według najnowszych raportów finansowych publicznych.

Zobacz najnowsze wiadomości z targów CES tutaj.