“S. T. A. L. K. E. R. 2” jest opóźniony do 8 grudnia

Fani S. T. A. L. K. E. R. będą musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, aby zdobyć najnowszą grę z serii. Deweloper GSC Game World odepchnął S. T. A. L. K. E. R. 2: Serce Czarnobyla premiera od 28 kwietnia do 8 grudnia.

“Te dodatkowe siedem miesięcy rozwoju są potrzebne, aby spełnić naszą wizję i osiągnąć pożądany stan gry”, napisał w oświadczeniu GSC Game World. “S. T. A. L. K. E. R. 2 jest to największy projekt w historii GSC i wymaga dokładnego testowania i polerowania.”Być może potrzeba trochę więcej czasu, aby uzyskać zęby bohaterów.

Studio zauważyło, że choć decyzja o opóźnieniu gry survival horror nie była łatwa, uważa ,że ” rozwój powinien trwać tak długo, jak to konieczne, zwłaszcza w przypadku takiego projektu.”Planuje podać więcej szczegółów na temat S. T. A. L. K. E. R. 2 w najbliższych miesiącach.

First-person shooter, który będzie pierwszą odsłoną serii od 2009 roku, będzie początkowo dostępny na Xbox Series X/S i PC — zadebiutuje na Xbox Game Pass. Raporty sugerują, że Microsoft ma trzymiesięczny okres wyłączności na S. T. A. L. K. E. R. 2.

GSC Game World niedawno został ostrzelany z powodu jego planu włączenia NFTs (nie-wymiennych żetonów) do gry. Zaledwie dzień później studio powiedziało, że ” anuluje wszystko, co związane z NFT w S. T. A. L. K. E. R 2“po poważnej luzie.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.